Informācija pircējiem

Informācija par precēm

Visas preces ir oriģinālas un pirms izsūtīšanas tiek veikta kvalitātes pārbaude, lai pārliecinātos par preces stāvokli.

Visas i-veikalā piedāvātās preces atrodas ZeroSportOutlet veikala noliktavā. Informācija par preču pieejamību ZeroSportOutlet I-veikalā, tiek regulāri atjaunināta.

Ja pasūtītā prece noliktavā būs beigusies, ZeroSportOutlet patur tiesības atteikt pasūtījumu. Ja pasūtītā prece vairs nebūs pieejama noliktavā, tas tiks paziņots individuāli klientam, piedāvājot līdzvērtīgu preci.

Ja klients būs pārskaitījis naudu uz ZeroSportOutlet bankas kontu par preci, kura noliktavā nav vairs pieejama, nauda pilnā apmērā tiks atgriezt atpakaļ klientam uz kontu, no kura tika veikts darījums.

Izvēloties piegādi ar DPD kurjeru vai Pickup Paku Bodi, preci saņemsi 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Sīkāk par piegādes veidiem, lasi sadaļā “Pasūtījuma saņemšana”.

Bojātas vai nekvalitatīvas preces netiek izsūtītas.

Visas cenas ZeroSportOutlet internetveikalā ir noradītas ar PVN.

Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas. Piegādes izmaksas ir norādītas atsevisķi.

Pasūtījuma veikšana
 • Izvēlies preci, norādi nepieciešamo izmēru un ievieto preci pirkuma grozā.

Padoms! Ja neesi pārliecināts par nepieciešamo izmēru, iesakām izpētīt izmēru ceļvedi. Katram zīmolam izmēri nedaudz atšķiras.  Piemēram, Adidas apavus ieteicams izvēlēties pus izmēru lielākus par ierasto apavu izmēru.

 • Dodies uz pirkumu grozu;
 • Aizpildi klienta informāciju;

Svarīgi! Pārbaudi, vai esi pareizi norādījis savu e-pasta adresi! Ja e-pasts nebūs precīzs, nesaņemsi apstiprinājuma vēstuli, kā arī pārējās ar pasūtījumu saistītās vēstules.

 • Izvēlies piegādes veidu;
 • Apstiprini pasūtījumu;

Savā e-pastā saņemsi apstiprinājuma vēstuli. Ja pasūtījumu izvēlējies apmaksāt ar pārskaitījumu, apstiprinājuma vēstulē būs norādīti maksājuma rekvizīti.

 • Ja izvēlējies preci saņemt ar piegādi (DPD kurjers, Pickup Paku Bode), apmaksā pasūtījumu. Maksājuma uzdevumā, kā mērķi, norādi pasūtījuma numuru. Pārskaitījums jāveic 3 darba dienu laikā.

Pasūtījums tiek uzskatīts par izpildītu un prece tiek izsūtīta, kad pircējs veicis rēķina apmaksu un nauda ir ieskaitīta ZeroSportOutlet bankas kontā. Kad pasūtījumu nodosim kurjeram, uz Tavu e-pastu atnāks informātīva vēstule, ka pasūtījums ir ceļā.

 • Ja izvēlējies preci saņemt uz vietas ZeroSportOutlet veikalā, savā e-pastā saņemsi uzaicinājuma vēstuli, kad pasūtījums būs sagatavots saņemšanai. Apmaksu veiksi preci saņemot Jūsu izvēlētajā ZeroSportOutlet veikalā. Apmaksu būs iespējams veikt veikala kasē ar skaidru naudu vai norēķinu karti. Lai saņemtu preci, Jums būs jānosauc pasūtījuma numurs.

Lūdzu, saglabājiet pirkuma čeku! Preču maiņa, naudas atgriešana vai remonts tiek veikts tikai uzrādot pirkuma čeku. Šis noteikums attiecas arī uz i-veikalā iegādātajām precēm, par kurām norēķināšanās veikta veikala kasē.

 

Pasūtījuma apmaksa

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu

Priekšapmaksa jāveic, ja izvēlies preci saņemt ar DPD Kurjeru vai Pickup Paku Bodi.

Pēc pasūtījuma veikšanas, savā e-pastā saņemsi apstiprinājuma vēstuli ar maksājuma rekvizītiem.

Pasūtījumu iespējams apmaksāt, izmantojot internetbanku un veicot pārskaitījumu uz ZeroSportOutlet norādīto bankas kontu.

Maksājums jāveic 3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža. Ja samaksa netiks saņemta trīs darba dienu laikā, pasūtījums tiks anulēts.

Svarīgi! Veicot pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādi pasūtījuma numuru.

Prece tiks izsūtīta pēc maksājuma saņemšanas ZeroSportOutlet bankas kontā.

ZeroSportOutlet rekvizīti pasūtījuma apmaksai:

SIA “RIVITA BALTICA”

Reģ. Nr.: 40103262424

PVN Nr.: LV40103262424

Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 75-29, Rīga, LV-1011

Nosūtīšanas adrese: Brīvības iela 200, Rīga, LV – 1012

Banka: AS SWEDBANK

Bankas kods: HABALV22

Konta Nr.: LV06HABA0551039540213


 

Saņemšana uz vietas Jums ērtākajā ZeroSportOutlet veikalā

Veic pasūtījumu un nāc saņemt preci uz vienu no ZeroSportOutlet veikaliem, preci apmaksājot uz vietas skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.

Saņemšana uz vietas ir izdevīga, jo nav jāgaida piegādes dienas un jāmaksā piegādes izdevumi.

Saņemšana uz vietas – bezmaksas.

Savu pasūtīto preci saņemsi un par to norēķināties varēsi veikala kasē.

Precei jāierodas pakaļ 5 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Ja prece netiks izņemta 5 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, pasūtījums tiks anulēts.

Lūdzu, saglabājiet pirkuma čeku! Preču maiņa, naudas atgriešana vai remonts tiek veikts tikai uzrādot pirkuma čeku. Šis noteikums attiecas arī uz i-veikalā iegādātajām precēm, par kurām norēķināšanās veikta veikala kasē.

Pasūtījuma piegāde

Piedāvājam 3 preču saņemšanas veidus:

 • Saņemšana uz vietas vienā no ZeroSportOutlet veikaliem;
 • Piegādu līdz Jūsu mājas durvīm ar DPD Kurjeru;
 • Pasūtījuma saņemšana Pickup Paku Bode punktos visā Latvijā.

Pasūtījumi ar DPD kurjeru tiek piegādāti 3 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas.

Pickup Paku Bodē pēc SMS saņemšanas 7 dienu laikā jāizņem savs sūtījums izvēlētajā Paku bodes punktā. Sīkāka informācija sadaļā Pasūtījuma saņemšana.

Piegādes maksa:

 1. Saņemšana uz vietas ZeroSportOutlet – bezmaksas
 2. Pickup Paku Bode – EUR 2
 3. DPD kurjers ar piegādi līdz mājām:

Rīga – EUR 5

Rajonu centri – EUR 6

Rajoni – EUR 10

Klientu ievērībai! Jūsu pirkums tiks iesaiņots necaurspīdīgā iepakojumā, lai nodrošinātu pasūtījuma konfidencialitāti un aizsargātu no iespējamajiem bojājumiem transportēšanas laikā.


 

 

Preces atgriešana un naudas atmaksa

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255  “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu – “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.

Klientam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas, apmainīt iegādāto preci pret citu preci, samainīt izmēru vai pieprasīt naudas atgriešanu, ar nosacījumu, ka prece nav lietota un nav bojāts preces oriģinālais iesaiņojums.

Attiecības starp klientu un pārdevēju reglamentē Latvijas Republikas tiesību akti.

Atgriešanas kārtība:

1. Prece nedrīkst būt nēsāta un tai nedrīkst būt noņemtas preču zīmes. Prece ar lietojuma pazīmēm tiks nogādāta atpakaļ pasūtītājam un naudas atgriešana netiks veikta.

2. Lai nosūtītu preci atpakaļa ZeroSportOutlet Jums jārīkojas sekojoši:

 • Jūs variet preci nosūtīt pa pastu uz sekojošiem rekvizītiem: SIA “Rivita Baltica”, Brīvības iela 200, Rīga, LV-1012, Latvija;
 • Jūs variet preci atgriezt, atnesot to uz ZeroSportOutlet veikalu.

3. Nosūtot preci pa pastu:

 • Ielieciet preci oriģinālajā iesaiņojumā un iepakojiet to ZeroSportOutlet izsūtītajā maisiņā;
 • Uzlīmējiet uz paciņas līdzi pievienoto ZeroSportOutlet adreses uzlīmi;
 • Aizpildiet atgriešanas vēstuli, norādot atgriešanas iemeslu, vēstuli ievietojiet atgriešanas maisiņā;
 • Svarīgi! Atpakaļatgriešanas adresāts jānorāda SIA “Rivita Baltica”.

4. Atteikuma tiesības Jūs variet izmantot 14 dienu laikā.

5. Naudas atgriešanu veicam 30 dienu laikā.

6. Preces maiņu veicam 10 darba dienu laikā.

7. Naudas atgriešana tiek veikta uz kontu, no kura tika maksāts par pasūtīto preci.

8. Ar priekšapmaksu pirktu pasūtījumu naudas atgriešana, netiek veikta veikala kasē!

9. Ja prece apmaksāta ar pārskaitījumu (pasūtījumi ar piegādi – DPD Kurjers vai Pickup Paku Bode):

Svarīgi!

Lūdzu ievērojiet, ka naudas atmaksa par preci, kura atgriezta, atnesot uz vietas ZeroSportOutlet veikalā, tiks veikta TIKAI ar bankas pārskaitījumu!

10. Ja prece apmaksāta ZeroSportOutlet veikala kasē (pasūtījumi ar saņemšanu uz vietas veikalā)

Svarīgi!

Lūdzu, saglabājiet pirkuma čeku! Preču maiņa, naudas atgriešana vai remonts tiek veikts tikai uzrādot pirkuma čeku. Šis noteikums attiecas arī uz i-veikalā iegādātajām precēm, par kurām norēķināšanās veikta veikala kasē.

 

Prasījuma pieteikums par preču kvalitāti

Patērētāju tiesību aizsadzības likuma VII nodaļas “Patērētāja prasījumi” 27.panta “Patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” 1.punkts nosaka:

“Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem divu gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas. Patērētājs iesniedz prasījuma pieteikumu pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam divu mēnešu laikā no dienas, kad atklājis preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem. Par preces iegādes dienu uzskatāma diena, kad pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nodevis un patērētājs pieņēmis attiecīgo preci.”

Svarīgi! Jums jāparūpējas, lai tiktu saglabās darījumu apliecinošs dokuments – pirkuma (kases) čeks, stingrās uzskaites kvīts vai bankas maksājuma uzdevums. I-veikalā pasūtītajiem pirkumiem, kas nosūtīti ar DPD Kurjeru vai Pickup Paku Bodi un kuru apmaksa veikta ar pārskaitījumu, preci izsūtot līdzi sniedzam izrakstītu rēķinu.

Prasījuma pieteikuma kārtību un izskatīšanu regulē MK noteikumi Nr.631 “Kārtība kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu”.

Iegaumē! Ja radušās problēmas ar iegādāto apavu kvalitāti un vēlies iesniegt pretenziju, tā uzskatāma par nepamatotu attiecībā uz:

 • Nodilušām apavu zolēm.
 • Noberztu krāsojumu, iegriezumi, bojājumi ar ķimikālijām.
 • Apavi ir kopti nepareizi vai nepietiekami (piemēram, apavi vispār nav kopti).
 • Apavi ir novalkāti (piemēram, pastāvīgi lietots viens apavu pāris, nedodot tam iesēju ik pēc pāris dienām ‘atpūsties’).
 • Mehāniskiem bojājumiem.
 • Defektiem, kuri radušies, neievērojot dotos apavu lietošanas un kopšanas noteikumus.

 

I-veikala kontakti un rekvizīti

 

Zvani mums: 27292909

Raksti mums: iveikals@zerosport.lv

info@zerosport.lv

I-veikala darba laiks zvaniem: Pirmdiena – piektdiena: 9.00-18.00

Seko mums: facebook.com/ZeroSportOutletLV

draugiem.lv/ZeroSportOutlet

twitter.com/SportaOutlets

instagram.com/ZeroSportOutlet

 

ZeroSportOutlet rekvizīti

SIA “RIVITA BALTICA”

Reģ.Nr.: 40103262424

PVN Nr.: LV40103262424

Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 75-29, Rīga, LV-1011

Nosūtīšanas adrese: Brīvības iela 200, Rīga, LV – 1012

Banka: AS SWEDBANK

Kods: HABALV22

Konts I-veikalam: LV06HABA0551039540213