Par mums

 

No nulles līdz rezultātam!

Mēs garantējam vislabākās cenas, lai mūsu pircēji nekad nepārmaksātu, jo mums ir svarīgi piedāvāt vislabāko cenu par vislabāko preci. Mēs tiecamies uz rezultātiem un palīdzēsim tos sasniegt arī mūsu klientiem. Mēs priecāsimies, ka mūsu uzticamie klienti savus panākumus un uzvaras sasniegs ZeroSportOutlet iegādātajās precēs. Mēs strādājam mūsu klientiem un ticam, ka visu ir iespējams sasniegt no nulles līdz rezultātam!

ZeroSportOutlet – vislabākās cenas par mūsdienīgu sporta apģērbu, apaviem un aksesuāriem no pasaulē atzītākajiem sporta preču zīmoliem adidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, DC Shoes, New Balance un daudziem citiem.

Mūsu lieliskajā un plašajā preču sortimentā pircēji atradīs tieši sev piemērotāko! Tehnoloģiski jaunākos apavus skriešanai vai stilīgākos apavus brīvajam laikam, modernu un funkcionālu apģērbu profesionāla sportista prasībām vai ērtāko apģērbu atpūtai. Kā arī piedāvājam plašu sporta somu klāstu, aksesuārus un citas sportiskam dzīves veidam domātas preces.

Veikala sortiments regulāri tiek papildināts ar jaunumiem un sezonas aktuālākajām precēm. Pircēju ērtībām veikali iekārtoti tā, lai bez problēmām varētu atrast sev nepieciešamo preci un atbilstošo izmēru. Bet laipnās pārdevējas palīdzēs piemeklēt katra prasībām piemērotāko preci un sniegs konsultācijas.

ZeroSportOutlet veikalus apmeklējiet Rīgā, Jelgavā, Valmierā un Liepājā.

Par mums

ZeroSportOutlet savu darbību uzsāka 2010.gadā, kā viens no pirmajiem sporta preču outletiem Latvijā, kas piedāvāja iepriekšējo sezonu kolekciju preces par ievērojami zemākām cenām. Mēs sadarbojamies ar lielākajiem sporta preču zīmoliem – adidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, New Balance, DC Shoes, Hi-Tec, tādējādi garantējot uzticamību, kvalitāti un produktu aktualitāti. Uzņēmumam attīstoties, esam atvēruši trīs veikalus Rīgā un vienu Valmierā.

Paplašinot darbību reģionos, esam atvēruši veikalu Liepājā, tirdzniecības namā “Kurzeme”. Veikals Liepājā tika atklāts 2015.gada 21. oktobrī un ir pirmais ZeroSportOutlet veikals, kas atrodas tirdzniecības centrā.

Nākamais ZeroSportOutlet veikals, kuru atvēra tirdzniecības centrā, atrodas T/C Bolero Shopping, lieliskā vietā, tieši blakus T/C Spice.

Pārmaiņas ir skārušas arī Valmieras veikalu. No 2018.gada februāra ZeroSportOutlet atrodas tirdzniecības centrā “Valleta”, kur veikals ir ievācies jaunās, plašās, skaisti remontētās telpās ar nemainīgi lielisku preču piedāvājumu.

2018.gada pašā izskaņā, 21.decembrī, ZeroSportOutlet atvēra jaunāko veikalu, kas atrodas Jelgavā, T/C “Pilsētas Pasāža”.

2015.gada sākumā atklājām I-veikalu www.zerosport.lv, kurā piedāvājam iegādāties preces no mūsu lieliskā preču klāsta.