Par mums

No nulles līdz rezultātam!

Mēs tiecamies uz rezultātu un vēlamies, lai panākumus un uzvaras gūst arī mūsu klienti!

ZeroSportOutlet piedāvā labas preces par izdevīgu cenu. Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti nepārmaksātu.

Mēs strādājam mūsu klientiem un ticam, ka visu ir iespējams sasniegt no nulles līdz rezultātam!

 Mēs sadarbojamies ar lielākajiem sporta preču zīmoliem pasaulē – adidas, Nike, Puma, Reebok u.c.

ZeroSportOutlet veikalus apmeklējiet Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jelgavā un Jēkabpilī.

Par ZeroSportOutlet

ZeroSportOutlet savu darbību uzsāka 2010.gadā kā viens no pirmajiem sporta preču  ‘outletiem’ Latvijā, kas piedāvāja iepriekšējo sezonu kolekciju preces par ievērojami zemākām cenām.

Uzņēmumam attīstoties, trīs veikali tika atvērti Rīgā (Brīvības ielā 200, Vienības gatvē 109, K.Ulmaņa gatvē 140), viens – Valmierā (Rīgas ielā 26). Paplašinot darbību reģionos, esam atvēruši veikalu Liepājā, T/N “Kurzeme”. Veikals Liepājā tika atklāts 2015.gada 21.oktobrī, tas ir pirmais ZeroSportOutlet veikals, kas atrodas tirdzniecības centrā. Laika gaitā veikalu tīklu ir skārušas pārmaiņas. Jaunās un mūsdienīgās telpās iekārtojām veikalu Valmierā, kas tagad atrodas T/C “Valleta”, Rīgas ielā 4. Savukārt ZeroSportOutlet T/C “Bolero shopping” (Lielirbes iela 27, Rīga) veikalu atvērām pēc tam, kad savu darbību noslēdza veikals K.Ulmaņa gatvē 140. No 2018.gada 21.decembra ZeroSportOutlet savus apmeklētājus gaida arī Jelgavā, T/C “Pilsētas Pasāža”. 2019.gada jūnijā ZeroSportOutlet, paplašināja savu veikalu tīklu, atverot veikalu Jēkabpilī, T/C Sēlija, Vienības ielā 7.

2015.gada janvārī, savu darbību uzsāka arī internetveikals www.zerosport.lv. Saviem klientiem piedāvājam lielisku iespēju apskatīt un iegādāties ZeroSportOutlet preces arī attālināti.

Pacietīgi un mērķtiecīgi attīstoties, tagad varam lepoties ar veikalu tīklu, kas sastāv no septiņiem ZeroSportOutlet veikaliem!