Izmēru ceļvedis

Spied uz zīmola - apskati izmērus!

Nospiežot uz katra zīmola logo, atvērsies izmēru skalas apaviem un apģērbiem. Ja skati izmēru ceļvedi mobilajā versijā, patin ekrānu uz leju, pēc tam, kad esi uzspiedis uz zīmola logo.

Šie izmēru ceļveži norāda katra individuālā zīmola sniegtos izmēru aprēķinus. Tādēļ, katram tie nedaudz atšķiras. Iesakām vadīties vispirms pēc UK vai US izmēru skalas, jo tās zīmoli izmanto primāri. Eiropas izmēri mēdz būt norādi katram atšķirīgi.

ZeroSportOutlet norāda izmērus UK vai US skalā, jo mūsu pārstāvētie zīmoli primāri vadās pēc UK vai US izmēru skalas.

adidas un Puma apaviem primāri norāda UK izmērus, līdz ar to, ja zini kāds ir Tavs UK izmērs, vadies pēc tā.

Nike, Reebok un New Balance apaviem primāri norāda US izmērus, līdz ar to, ja zini kāds ir Tavs US izmērs, vadies pēc tā.

 

adidas viriesu apavi

Iepazīsties ar adidas vīriešu apavu izmēriem un atrodi sev piemērotāko. adidas izmēru skala tiek balstīta uz UK izmēriem, tādēļ aplūko atbilstošo Eiropas izmēru un centimentrus. adidas apavi mēdz būt mazāki, kā citu zīmolu apavi.

adidas sieviesu apavi

Iepazīsties ar adidas sieviešu apavu izmēriem un atrodi sev piemērotāko. adidas izmēru skala tiek balstīta uz UK izmēriem, tādēļ aplūko atbilstošo Eiropas izmēru un centimentrus. adidas apavi mēdz būt mazāki, kā citu zīmolu apavi.

adidas apavi unisex

Aplūko adidas zīmola sagatavoto izmēru skalu. adidas uz apavu kastes, kā pirmo norāda UK izmēru. Pēc tā vadies, lai sameklētu sev atbilstošu Eiropas izmēru. Tomēr, ievēro, ka adidas izmēru skala nedaudz atšķiras no pārējo zīmolu izmēru skalām. adidas parasti nāk mazākas izmērā. Un Eiropas skalu norāda lielāku, nekā citi zīmoli.

 

adidas topi viriesiem

adidas viriesu bikses

adidas sieviesu topiadidas bikses sieviesu

 

 

Iepazīsties ar NIKE vīriešu apavu izmēriem un atrodi sev piemērotāko. Nike izmēru skala tiek balstīta uz US izmēriem, tādēļ aplūko atbilstošo Eiropas izmēru un centimentrus. Nike apavi parasti atbilst norādītajam izmēram.

Iepazīsties ar NIKE sieviešu apavu izmēriem un atrodi sev piemērotāko. Nike izmēru skala tiek balstīta uz US izmēriem, tādēļ aplūko atbilstošo Eiropas izmēru un centimentrus. Nike apavi parasti atbilst norādītajam izmēram.

 

Nike viriesu biksesNike merijuma bilde 4 sieviesu augsaNike sieviesu apgerbsNike merijuma bilde 3 sieviesu biksesNike sieviesu bikses

 

 

 

Puma sieviesu apgerbi

 

Viriesu-apavi

Iepazīsties ar Reebok vīriešu apavu izmēriem un atrodi sev piemērotāko. Reebok izmēru skala tiek balstīta uz US izmēriem, tādēļ aplūko atbilstošo Eiropas izmēru un centimentrus. Reebok apavi parasti atbilst norādītajam izmēram.

 

Sieviesu-apgerbsSievietem INT skalareebok merijuma bilde viriesuViriesu-merijuma-bilde

 

asics-3

 

 

 

 

Columbia viriesu apavi